Misja WEARFAIR

Naszą misją jest ułatwienie Wam kompletowania garderoby w sposób etyczny, dlatego wyselekcjonowaliśmy dla Was producentów, którzy inspirują się nurtem slow fashion. Wybierając marki kierujące się etycznymi zasadami względem pracowników i środowiska, każdy z Was ma realny wpływ na życie wielu ludzi.

Nasza nazwa znaczy „noś (wear) etycznie (fair)”. Głosząc zasadę „fair” względem środowiska, pracowników przemysłu odzieżowego, czy wreszcie samych konsumentów, pragniemy łączyć świadomych klientów z lokalnymi producentami.

Szeroki wybór lokalnych marek

W dobie Internetu wszystko wydaje się proste – kupuje się dużo i szybko. Jednak na wearfair.pl pragniemy, aby Wasz wybór nie był ograniczony do kolorów czy fasonów. W naszym serwisie znajdziecie wiele polskich marek w jednym miejscu. Oferty można ze sobą porównywać i w ten sposób wybrać dla siebie najkorzystniejszą opcję. Choć oferta jest zróżnicowana, to wszystkie produkty łączy jedno: zostały wyprodukowane w Polsce. Niech nie będzie Ci już dłużej obojętne co nosisz i jakim kosztem zostało to wytworzone.

Jak selekcjonujemy sklepy

  • Jednym z pierwszorzędnych kryteriów, wg których selekcjonujemy sklepy, jest polska produkcja. Kolekcje proponowane na naszej stronie szyte są w lokalnych i rodzinnych szwalniach.
  • Równie ważne jak miejsce produkcji, jest dla nas jakość materiałów. Pragniemy, aby nasi klienci mogli długie lata cieszyć się zakupionymi za naszym pośrednictwem produktami.
  • Naszą ofertę polecanych marek budujemy także w oparciu o dobre opinie klientów. To oni są dla nas ekspertami. Promujemy producentów oferujących wysoką jakość  i ponadczasowy design.
  • Jednocześnie wiemy, że warunkiem udanych zakupów jest nie tylko duży wybór produktów, ale i obsługa sklepu, na której można polegać. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znalazły się sklepy, dla których potrzeby klientów są priorytetem.

Proste zakupy na wearfair.pl

Aby ułatwić Ci świadome kupowanie odzieży, stworzyliśmy funkcjonalny portal internetowy, gdzie w jednym miejscu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Jak to działa? Wearfair.pl przekierowuje klienta bezpośrednio do sklepu marki. Wystarczy jedno kliknięcie i już jesteś na stronie interesującego Cię produktu.

WEARFAIR – kolekcje, których nie znajdziesz w galeriach handlowych

Interesujesz się modą? Stawiasz na oryginalność? A może wolisz bezpieczną klasykę? Tak czy inaczej moda może służyć Ci do wyrażenia samego siebie. Niezależnie od tego czy masz duszę fashionistki czy też podążanie za trendami jest Ci obce, to WEARFAIR ma w swojej ofercie coś w sam raz dla Ciebie.

Klasyka zawsze na topie

Jeśli chcesz podążać za trendem slow fashion postaw na ponadczasowe kroje. Dzięki temu z łatwością dopasujesz nowe ubranie do reszty swojej garderoby. Klasyczne kroje mają niewątpliwie tę zaletę, że nigdy nie wyjdą z mody. Możesz mieć pewność, że Twój ponadczasowy płaszcz czy żakiet będzie dobrze wyglądał w następnych sezonach i bez trudu zestawisz go zarówno z tym co już masz, jak i z tym, co dopiero znajdzie się w Twojej szafie. Elegancja to klasyka, a nie chwilowe trendy.

Autorskie marki – sposób na oryginalność

Jeśli chcesz się wyróżnić, postaw na niepowtarzalny design. Budowanie swojego stylu nie musi opierać się na kupowaniu co sezon najmodniejszych fasonów. Oryginalne i atrakcyjnie wizualnie ubrania możesz znaleźć także u producentów podążających nurtem slow fashion. Dostępni na WEARFAIR producenci oczarują Cię nie tylko szerokim wyborem wzorów, ale też przemyślanymi fasonami. Baw się modą nie poprzez ilość, ale niecodzienne zestawienia. Od minimalistycznych prostych krojów przez pełne fantazji wzornictwo.