Dołącz do ruchu WEARFAIR

Inspirowani filozofią slow fashion stworzyliśmy platformę modową, która łączy świadomych konsumentów ze starannie wyselekcjonowanymi polskimi producentami odzieży.

Interesuje nas współpraca z markami, które stawiają na produkty wysokiej jakości, dla których równie ważny jak efekt końcowy jest proces produkcji, który odbywa się z poszanowaniem praw pracowników i środowiska. Nasza nazwa to nie tylko wezwanie do konsumentów – noś (wear) etycznie/uczciwie (fair). To także zobowiązanie dla współpracujących z nami producentów, aby zmniejszyć negatywny wpływ jaki przemysł odzieżowy wywiera na środowisko.

WEARFAIR to jedyny taki portal z odzieżą w Polsce, oferujący wysokiej jakości ubrania wyprodukowane w Polsce.

Nasi klienci to świadomi konsumenci, którzy poszukują produktów wyróżniających się spośród innych nie tylko pod względem designu i jakości, ale również podejścia do klienta. Nieobce są im ideały slow life i pragną, aby kupowane przez nich produkty powstawały w poszanowaniu środowiska oraz praw pracowniczych. Polski przemysł odzieżowy to nie tylko wielkie zakłady. To także małe lokalne przedsiębiorstwa i rodzinne firmy. I właśnie z myślą o takich podmiotach powstała nasza platforma.

Co możesz zyskać dołączając do platformy WEARFAIR?

Promując z nami swoją markę zyskasz dostęp do większej grupy klientów, zbudujesz swoją rozpoznawalność i zwiększysz sprzedaż.

1. Pozyskuj nowe zamówienia i zwiększ sprzedaż

Pomożemy Ci zwiększyć ruch na Twojej stronie i tym samym zwiększyć Twoje zyski. Współpraca z WEARFAIR to wygoda i łatwość pozyskiwania klientów. To także przejrzyste zasady i uczciwe warunki dla obu stron. Klienci zainteresowani Twoim produktem zostaną przekierowani bezpośrednio do Twojego sklepu internetowego.

2. Zwiększ rozpoznawalność swojej marki

Promując swoje produkty na naszej platformie zyskasz nie tylko nowe zamówienia, ale i wzmocnisz świadomość marki. Klienci poszukując danego typu produktów zobaczą Twoją ofertę wśród innych etycznych polskich marek. Pozwól nowym klientom zapamiętać Twoje logo, nazwę i produkt.

3. Pozycjonuj swój sklep wśród wyselekcjonowanych polskich marek 

Pozycjonuj swój sklep wśród wyselekcjonowanych polskich marek odzieżowych, które działają etycznie i dbają o najwyższą jakość.

Jak nawiązać z nami współpracę?

Promujemy modę etyczną czyli taką, która jest odpowiedzialna społecznie. Interesuje nas nawiązanie współpracy z polskimi markami, które swoją produkcję realizują w Polsce, ponieważ chcemy wspierać polskie lokalne szwalnie i przedsiębiorstwa rodzinne.

Chcesz wyświetlać produkty swojej marki na naszej platformie? Nawiąż z nami współpracę:

  1. Wyślij maila z adresem Twojego sklepu na kontakt@wearfair.pl
  2. Wspólnie ustalimy warunki współpracy
  3. Umieścimy Twoje produkty na naszej platformie z linkami kierującymi do Twojego sklepu
  4. Dzięki zintegrowanej analityce, wyświetlimy Twoje produkty użytkownikom, którzy faktycznie będą nimi zainteresowani
  5. W celu realizacji zamówienia użytkownicy przejdą do Twojego sklepu

Idea WEARFAIR

W swojej misji podkreślamy potrzebę promowania firm, które nie tylko szyją z dobrych surowców, ale dbają też o swoich pracowników. Zachęcamy naszych klientów do kupowania polskich produktów, ponieważ wierzymy, że wspieranie rodzimej gospodarki sprzyja wszystkim stronom – i producentom, i konsumentom.

Wspierając lokalny biznes, chcemy przyczynić się do popularyzacji bliskiej nam idei slow fashion oraz uczestniczyć w nurcie mody zrównoważonej, który zmienia przemysł odzieżowy na bardziej przyjazny środowisku i pracownikom.